Patronat

3 płyty i wino

Trójmiejska Encyklopedia Muzyczna zaprasza 13 stycznia do WRZEpracowni na trzeci wieczór płytowy, podczas którego zaprezentowane zostaną najciekawsze trójmiejskie wydawnictwa, o których opowiedzą także ich twórcy.

13 stycznia po raz trzeci odbędzie się spotkanie dedykowane trójmiejskim artystom. Zaprezentowane zostaną trzy najciekawsze albumy minionego kwartału. Członkowie Trójmiejskiej Encyklopedii Muzycznej z 70 płyt wydanych w ostatnim kwartale roku, wyselekcjonowali trzy wydawnictwa:

  • RITO – „Rito”
  • JACASZEK & BUDZYŃSKI – „Legenda”
  • ORTALION – „O2”

Zaprezentowane zostanie też kilka innych, które po głosowaniu znalazły się pierwszej dziesiątce, w tym gronie m.in.:

QUANTUM TRIO – Duality: Particles & Waves
MARTA SAP – Frequencies project / Breaths
MIMO. – Ecce Homo

3 PŁYTY & WINO to wydarzenie cykliczne, którego celem jest prezentacja artystów muzycznej sceny Trójmiasta i przedstawienie szerszej publiczności lokalnych aktualności wydawniczych. Co cztery miesiące prezentowane są trzy premierowe albumy. Wieczór płytowy to doskonała okazja do wspólnych spotkań w miłej atmosferze i rozmów o muzyce przy lampce dobrego wina. W planie także koncerty, wywiady, pokazy teledysków i inne niespodzianki 🙂

Tak było na dotychczasowych spotkaniach:

Moderatorami wywiadów z artystami będą: Czesław Romanowski, Izabella Sawicka, Tomasz Kamiński. Spotkanie odbędzie się 13 stycznia o godz. 18. Wstęp wolny.