Kalendarz

Prześlij info o koncercie: KONTAKT

LIPIEC

Środa, 17 lipca
🎶 Globaltica: Trio Abozekrys | Gdyńskie Centrum Filmowe | szczegóły

Czwartek, 18 lipca
🎶 Globaltica: WoWaKin, Tęgie Chłopy, Sutari, Mehehe, Krzikopa, Fifidorki, Burónka | Park Kolibki | szczegóły

Piątek, 19 lipca
🎶 Globaltica: Odpoczno, Kalàscima, Gyedu-Blay Ambolley, Gaye Su Akyol | Park Kolibki | szczegóły
🎶 Niefestiwal: Proznia, Kalafior Derambo, Yowee, Gnojki | Boisko przy ulicy Śluza | szczegóły
🎶 Syny | Ulica Elektryków | szczegóły
🎶 Skalpel Big Band | Opera Leśna | szczegóły

Sobota, 20 lipca
🎶 Globaltica: Bambino, Boban Marković Orkestar, Ladama, San Salvador, Analog Africa Soundsystem | Park Kolibki | szczegóły
🎶 Niefestiwal: Kwiaty, Brzóska de Paulus, DJ Wika | Boisko przy ulicy Śluza | szczegóły
🎶 Sho Madjozi | Ulica Elektryków | szczegóły

Niedziela, 21 lipca
🎶 Globaltica: Adama Dramé, Kim So Ra | Stara Wozownia | szczegóły
Siksa | Podwórko Centrum Reduta – Mrowisko | szczegóły
🎶 Teufelsberg na żywo do filmu „Stalker” | Kino Kameralne Cafe | szczegóły

SIERPIEŃ

Piątek, 16 sierpnia
🎶 Soundrive Festival: Let’s Eat Grandma, Conner Youngblood, Free Games For May, Pył, Tommy Cash | B90 + Ulica Elektryków| szczegóły

Sobota, 17 sierpnia
🎶 Soundrive Festival: Let’s Eat Grandma, Conner Youngblood, Free Games For May, Pył, Tommy Cash | B90 + Ulica Elektryków| szczegóły

Czwartek, 22 sierpnia
🎶 Solidarity Of Arts: Ben Frost & MFO, Holly Herdnon, Tangerine Dream | B90

Piątek, 23 sierpnia
🎶 Lotto | 100cznia
🎶 Mary Komasa, Felicita & Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, Soft Power, Pussy Riot, Siksa | B90
🎶 Helliad Fest: Satyricon, Decapitated, Obscure Sphinx, Blindead, Blaze Of Perdition, Thy Disease, Desolator | Kolibki | szczegóły
🎶 Salt Wave Festival: The Cinematic Orchestra, Fisz Made Tworzywo, Jacob Banks, Kampala!, WhoMadeWho, Kasia Wins, Kroki, Skarby | Lotnisko Jastarnia | szczegóły

Sobota, 24 sierpnia
🎶 Polmuz | 100cznia
🎶 The Round Table Orchestra | Europejskie Centrum Solidarności
🎶 Robert Rich | Ogród zimowy Europejskie Centrum Solidarności
🎶 Helliad Fest: Satyricon, Decapitated, Obscure Sphinx, Blindead, Blaze Of Perdition, Thy Disease, Desolator | Kolibki | szczegóły
🎶 Salt Wave Festival: PRO8LEM, The Dumplings, BOKKA, Rosalie, EABS, Oscar Jerome, AGIM, Flirtini | Lotnisko Jastarnia | szczegóły

PAŹDZIERNIK

18 października
🎶
TM404 | Kolonia Artystów

19 października
🎶 Alameda 5 | Klub Żak

LISTOPAD

Środa, 20 listopada
🎶 Deerhunter | Gdański Teatr Szekspirowski | szczegóły